Я допоможу!

Ми, діти, за сім’ю та проти інтернатів!

Повні умови конкурсу дитячих малюнків на тему
«Ми, діти, за сім’ю та проти інтернатів!» для Івано-Франківської області


1. Конкурс дитячих малюнків на тему «Ми, діти, за сім’ю та проти інтернатів!» (надалі – Конкурс) проводиться з метою сприяння у формуванні громадської думки про пріоритетність прав і найкращих інтересів дитини, поширення ідеї відмови від інституційного догляду та виховання дітей, важливість зростання дитини в сім’ї для її подальшого благополуччя, необхідність підтримки територіальною громадою сімей з дітьми, а також іншої популяризації мети, пріоритетів, цілей та завдань Національної стратегії реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на 2017-2026 роки, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 9 серпня 2017 р. № 526-р.

2. Засновником та організатором Конкурсу є благодійна організація «Благодійний фонд «Українська благодійницька мережа» (надалі – Організатор).

3. Генеральним партнером Конкурсу є організація Ukrainian Women in Business (Чикаго, США).

4. Інші партнери Конкурсу визначаються Організатором, а їхнє залучення до Конкурсу оголошується шляхом розміщення відповідних публікацій.

5. Учасниками Конкурсу можуть бути школярі з Прикарпаття у двох вікових категоріях - 9-13 років та 14-17 років. При цьому під школярами з Прикарпаття розуміються усі діти, які навчаються у закладах загальної середньої освіти усіх типів та форм власності в межах Івано-Франківської області.

6. Роботи, які подаються на Конкурс, повинні ілюструвати одну чи одночасно декілька наступних тем:
1) “Сім’я – найкраща для дитини, не можна віддавати дитину в інтернат” - про важливість залишення дитини у сім’ї, докладання усіх необхідних зусиль для підтримки сім’ї зі сторони держави, громади та суспільства у випадку виникнення загрози покидання дитиною сім’ї та ризику влаштування її до закладу інституційного догляду (інтернату);
2) “Як почуває себе дитина, яка живе в інтернаті?” - суспільство повинно розуміти, що відчуває дитина, перебуваючи в інтернаті;
3) “Інтернати неприпустимі, шкідливі, вони калічать дітей, від них потрібно відмовитися назавжди, як це зробили у всьому цивілізованому світі” - поширення ідеї відмови від інституційного догляду та виховання дітей, адже досвід розвинутих держав, численні дослідження свідчать про вкрай негативні наслідки для розвитку дитини, формування її як особистості, а також наявні беззаперечні докази того, що інтернати дуже часто є середовищем ізоляції дітей, порушення їхніх прав, свобод, зокрема катувань, нелюдського поводження, різного роду насильства тощо;
4) “Якщо неможливо зберегти для дитини сім’ю чи знайти нову – можна, як виняток, влаштувати дитину у схожий на сім’ю малий груповий будиночок” - діти, яких попри усі можливі докладені зусилля не вдалося залишити у біологічній сім’ї чи знайти для них нову сім’ю (усиновителів, прийомних батьків, батьків-вихователів), мають бути влаштовані у малі групові будиночки – невеликі заклади на не більш як 10 дітей (8 – якщо є діти з інвалідністю), з максимально наближеними до сімейних умовами, інтегровані в громаду, призначені для якнайкращого сприяння розвитку дитини як особистості, розкриття її потенціалу.

7. Роботи, надіслані на Конкурс, будуть відхилені у разі:
а) подання роботи особою, яка за цими Умовами не може бути учасником Конкурсу;
б) подання роботи, яка не відповідає тематиці конкурсу;
в) виявлення плагіату;
г) надходження після 7 березня 2019 року.
ґ) подання роботи, на якій зображується підтримка існуючих закладів інституційного догляду (а не дітей), зокрема передання таким закладам матеріальної допомоги (одягу, іграшок, канцелярських товарів, продуктів харчування тощо).

8. Рішення про прийняття або відхилення роботи приймаються Організатором самостійно, при цьому Організатор має право не надавати будь-яких обґрунтувань таких рішень.

9. Роботи необхідно надсилати в електронній формі у файлі формату JPEG, PNG або GIF розміром зображення 1024 x 512 px або пропорційному до нього та обсягом файлу не більше 2 МБ на електронну пошту:
ubm.org.ua@gmail.com
У електронному листі, яким надсилається робота на Конкурс, потрібно вказати: прізвище, ім’я та вік автора; авторську назву роботи; назву населеного пункту (із зазначенням району), в якому навчається автор; контактний номер телефону.
Учасникам обов’язково потрібно зберігати оригінали робіт - їх потрібно буде надати на запит Організатора протягом 15 календарних днів.

10. Роботи на Конкурс приймаються до 7 березня 2019 року включно.

11. Роботи, прийняті Організатором, публікуватимуться на офіційній сторінці Організатора у Facebook (https://www.facebook.com/ubm.org.ua/), як правило не рідше одного разу на тиждень. Організатор має право самостійно збільшити строк публікації робіт у разі, якщо обсяги надходження робіт перевищуватимуть технічні можливості Організатора щодо їх обробки.

12. Учасникам Конкурсу з метою популяризації робіт забороняється використовувати:
а) сервіси оплачуваної реклами;
б) будь-які засоби штучного підняття («накручування») трафіку.

13. Опубліковані роботи можуть бути вилучені Організатором та недопущені до подальшої участі в Конкурсі у разі виявлення:
а) подання роботи особою, яка за цими Умовами не може бути учасником Конкурсу;
б) плагіату;
в) порушення заборон, передбачених пунктом 12 цих Умов;
г) відмови або неможливості надання учасником оригіналу роботи на запит Організатора.

14. Оцінка робіть проводитиметься: 1) за рейтингом популярності; 2) за рішення журі Конкурсу.

15. Рейтинг робіт визначатиметься за кількість вподобань користувачів роботи, розміщеної безпосередньо в альбомі офіційної сторінки Організатора у Facebook (https://www.facebook.com/ubm.org.ua/). Вподобання користувачами поширень (репостів) робіт не будуть зараховуватися до рейтингу.

16. Склад журі Конкурсу формується Організатором.

17. Автори чотирьох найкращих робіт будуть нагороджені грошовими преміями у розмірі по 4000 грн. кожному.

18. Визначення найкращих робіт здійснюватиметься окремо у двох вікових категоріях, а також окремо за результатами рейтингу та за рішенням журі Конкурсу.

19. Кращі роботи, подані на Конкурс, можуть бути опубліковані (за згодою їх авторів) на плакатах, календарях (календарях-блокнотах), листівках, збірниках тощо.

20. Батькам або законним представникам авторів робіт, поданих на Конкурс, у разі отримання авторами грошових премій та/або призів необхідно буде надати копію довідку автора роботи про присвоєння ідентифікаційного коду, а у разі публікації робіт (на плакатах, календарях, збірниках тощо) – підписати відповідну письмову згоду.

21. Організатор самостійно або у спільній діяльності з іншими особами має право проводити Конкурс в інших, окрім Івано-Франківської, областей. При цьому умови Конкурсу для кожного регіону (групи регіонів) визначаються окремо.

22. Надсилаючи роботу на Конкурс учасник надає згоду на збирання, зберігання, обробку та використання наданих ним персональних даних, але виключно у межах та у спосіб, розумно необхідних для участі у Конкурсі на всіх його етапах.

23. Організатор має право залишати без будь-якої відповіді пропозиції передання через нього будь-яким чином існуючим закладам інституційного догляду (а не дітям) матеріальної допомоги (одягу, іграшок, канцелярських товарів, продуктів харчування тощо).

24. У разі виявлення учасниками Конкурсу чи іншими особами ініціатив щодо допомоги дітям, які виходять за межі Конкурсу, Організатором може бути запропоновано:
а) підтримати напрямки допомоги дітям та дорослим мешканцям інтернатних закладів, які вже проваджуються Організатором;
б) підтримувати сім’ї, діти в яких постали перед загрозою покидання сім’ї та ризиком потрапляння в заклад інституційного догляду;
в) надсилати до державних органів та органів місцевого самоврядування (в тому числі на рівні об’єднаних територіальних громад) звернення щодо активної участі у реальній реалізації Національної стратегії реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на 2017-2026 роки, зокрема щодо створення малих групових будиночків;
г) приєднатися до спільноти «Я за сім’ї та проти інтернатів!», яка об’єднуватиме людей, що схвалюють мету, пріоритети, принципи, цілі та завдання Національної стратегії реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на 2017-2026 роки, з можливістю отримувати періодичні інформаційні розсилки, зокрема із закликами до дії.

Є запитання або потрібна допомога?
Зв’яжіться з нами
en uk
Ваш браузер застарів!

Оновіть свій браузер щоб бачити цей сайт коректно. Оновити мій браузер

×