Подаруй неповносправним сиротам шанс здобути освіту та самореалізуватись!
Життя сиріт з обмеженими можливостями у інтернатних закладах є досить одноманітним — підготовка святкових концертів, прибирання прилеглої території, вишивка чи малювання. В таких умовах людина не має повноцінної можливості розвиватись, опановувати нові види діяльності, здобувати нові знання, вміння чи самореалізовуватись.
Що стосується соціальних дитбудинків, то тут педагогічні працівники або відсутні взагалі, або їх вкрай не вистачає для того, щоб надати можливість навчатись усімвихованцям. Це — не проблема конкретних закладів, це — проблема недолугої державної політики та «жебрацького» бюджетного фінансування сиротинців.
Як відомо, мистецтво має терапевтичний вплив на психіку дитини з особливими потребами і є навіть потрібним для дітей із затримкою розвитку. Тому вихованцям інтернатних закладів потрібно працювати із психологом, котрий систематично працюватиме з дітьми. Зокрема, проводитиме розвиваючі, арт-терапевтичні заняття для сиріт із неповносправністю з Коломийського дитячого будинку-інтернату.
Творчість дозволяє розвивати мислення, увагу, вміння читати та писати. Ці заняття можуть стати «містком» до здобуття дітьми шкільної освіти, зокрема за індивідуальними програмами. Також психолог працюватиме із підопічними Погонянського психоневрологічного інтернату, куди, зокрема, після досягнення старшого віку переводять дівчат із Коломийського дитбудинку. Допомагатиме їм адаптуватись до нових умов, набувати знань і вмінь, які необхідні у дорослому житті не лише в інтернаті, а й поза ним у різноманітних ситуаціях. Заняття сприятимуть кращому процесу соціалізації та отриманню навиків комунікації з оточуючими людьми.
- Малювання по крапках та вправи для релаксу у Коломийському дитбудинку
- Тренінг "Вибери комплімент" та святкування Дня народження на занятті з психологом
- Гості у Погонянському інтернаті
- Рольовий тренінг на природі у Погонянському інтернаті
- Корекційно-розвивальні заняття у Коломийському будинку-інтернаті
- Розвиток та набуття комунікативних навичок на занятті з психологом УБМ
- Гра-подорож на занятті з психологом у Погонянському інтернаті
- Танцювальна терапія у Коломийському будинку-інтернаті
- Гра у "Фанти" та гості з геріатричного пансіонату у Погонянському інтернаті
- Розширення уявлень про себе та прогулянка монастирем у Погонянському інтернаті
Контакти, звітність, інформація для допомоги
Координатор програми психологічної допомоги: Тетяна Котик, тел.: 380500774110,
www.facebook.com/gtetjanka
Звіт про отримані пожертви та їх витрати
Як допомогти?
1. Зробити пожертву онлайн за допомогою банківської картки Visa або MasterCard:
2. Зробити пожертву на нашу картку ПриватБанку №5169 3324 0543 6935. У коментарі (призначенні)платежу обов'язково просимо зазначити: "Благодійна допомога на потребу №43-16".
3. Зробити пожертву через будь-який термінал ПриватБанку. Для цього потрібно:
- прийти до найближчого терміналу ПриватБанку, адресу якого можна знайти на сайті банку. Термінали розташовані не лише у відділенняхПриватБанку, але й у магазинах та інших громадських місцях, доступних також у вихідні дні.
- знайти через термінал нашу благодійну організацію як одержувача за ідентифікаційним кодом 36498142. Для цього потрібно обрати пункт меню“Інші платежі”, далі пункт “...пошук за назвою чи реквізитами...”, після чого знайти нас, ввівши в полі “ОКПО” код 36498142 (в результатахпошуку повинно відобразити “Українська благодійницька мережа, БО”). В призначенні платежу, яке потрібно змінити самостійно, необхідновказати номер цієї потреби №43-16.
4. Зробити пожертву в будь-якому банку на території України за наступними реквізитами:
- одержувач: БО „Українська благодійницька мережа”;
- ідентифікаційний код (ЄДРПОУ): 36498142;
- банк одержувача: ІФФ ПАТ „ПриватБанк”;
- код банку (МФО) 336677;
- рахунок №26001060399676;
- призначення платежу: благодійна допомога на потребу №43-16.
5. Зробити пожертву з-за кордону:
- на рахунки для міжнародних банківських переказів SWIFT (у коментарі (призначенні) платежу обов'язково потрібно зазначити: Donation, 43-16):
IBAN UA763366770000026004057000339 (для пожертв у доларах США);
IBAN UA033366770000026008057001323 (для пожертв у євро).