Я допоможу!

Стати волонтером

Бажаєш стати волонтером Української благодійницької мережі? Можливо, ми шукаємо саме тебе! Щоб приєднатися до нашої командипросто надішли довільного листа за адресою hr@ubm.org.ua.
 

 
Обов'язково ознайомся із Правилами етики для волонтерів нижче.
 
ПРАВИЛА
етики для волонтерів
благодійної організації “Українська благодійницька мережа”
 
1. Пам'ятай про свою важливість для Організації!
Волонтери для благодійної організації, поряд із її постійними прихильниками та жертводавцям, є рушійною силою спільної справи. Пам'ятай, що тичастина команди.
 
2. Отримуй подарунки!
Зрозуміло, що волонтер не одержує грошової або іншої подібної матеріальної винагороди за свою роботу. Зате можна й не відмовлятися від багатьох “дрібниць”: запросили на чай/каву — приходь; запропонували відзначити офіційним рекомендаційним листом, надісланим у твій навчальний заклад чи місце роботи — навряд це зашкодить; згадали про тебе у ЗМІ — розкажи друзям (цим ти ще й одразу популяризуєш Організацію); перелік дарунків можна продовжувати.
 
3. Пам'ятай про тематику, але не стримуй своїх пропозицій та починань!
Українська благодійницька мережаорганізація спеціалізована, це означає, що вона працює у чітко визначеному напрямку: найрізноманітнішої допомоги саме фізично та розумово неповносправним сиротам. Пропонуючи, пам'ятай про цю тематику. Але не лякайсяможливих доброчинних справ та починань безліч.
 
4. Не бажаєшне працюй!
Не маєш щирого бажання робити щось у справах, якими займається Українська благодійницька мережа? Не берися до справи! Люди, котрі працюють без справжньої волонтерської мотивації, радше шкодять, аніж роблять свій корисний внесок у спільну справу.
 
5. Не розумієшзапитай!
Не розумієш будь-чого, що торкається роботи Української благодійницької мережі? Запитай про це у її працівників, свого куратора або інших волонтерів. Люди, в котрих складається про щось негативна думка, часом можуть просто не знати всього, що потрібно для повного та цілісного розуміння цього.
 
6. Взяв на себе “гаряче” завдання? Виконай його за будь-яких обставин!
Волонтери можуть брати на себе виконання завдань двох видів: “гарячі” та “поточні”. Берешся за "гаряче" завданнябудь-що виконай його! А як тільки щось йде не так — одразу повідомляй свого куратора. Той, хто бере на себе обов'язок виконати щось важливе і не робить цього, підводить цілу команду.
 
7. Пропонуй, але не нав'язуй!
Пропонуючи щось нове, пам'ятай, що чимала робота була зроблена до твого приходу, а тому не слід нав'язувати думки, які можуть йти наперекір попереднім ідеям, принципам, планам, здобуткам тощо.
 
8. Пропонуй, але не забувай про свою роль!
Вносячи свою пропозицію, обов'язково одночасно повідомляй, що із запропонованого ти можеш взяти на себе. Люди, котрі багато говорять, пропонують та критикують, але не готові при цьому робити щось самі, важко сприймаються у будь-якому колективі.
 
9. Не знайшлося роботи для тебе? Не поспішай обурюватися!
Пам'ятай, що саме волонтери працюють для спільної справи, а не навпаки. Тому, якщо для тебе не знайшлося волонтерської роботине поспішай обурюватися, зачекай. Українська благодійницька мережа не завжди може запропонувати волонтерську роль усім, хто до неї звернувся.
 
10. Про тебе забули? Нагадай про себе!
Тобі не пишуть, не телефонують? Пам'ятай, що працівники та волонтери Української благодійницької мережі теж люди, які можуть щось забувати у круговерті життя. Не соромся і не зволікайнагадай про себе.

Є запитання або потрібна допомога?
Зв’яжіться з нами
en uk
Ваш браузер застарів!

Оновіть свій браузер щоб бачити цей сайт коректно. Оновити мій браузер

×