Я допоможу!

Доброчинні аукціони

Актуально! Допоможеш?
Куратор: Віта Лотоцька; 0975250511
Пріоритет: Необхідне
Дата відкритя: 13 Грудня 2017р.

Сайт “Доброчинні аукціони” створений задля залучення різноманітної допомоги дітям та молодим людям з інвалідністю, які мешкають в інтернатних закладах чи спільнотах (будинках) підтриманого проживання, через "он-лайн" продаж речей, зроблених власноручно ними або іншими людьми, які хочуть їм допомогти.

Ми створили “Доброчинні аукціони” з прагненням надати людям з інвалідністю, домом для яких є заклади групового проживання, якнайбільше можливостей для інтеграції у суспільство через особисту працю, зокрема творчу.

Ми допомагаємо цим людям доводити, що вони не є “постійно потребуючими” та нездатними нічого творити, а можуть самі бути корисними для суспільства. Радянська інституційна система опіки майже повністю позбавляла підопічних інституційних закладів змоги проявляти свою індивідуальність через працю. Здебільшого люди, які мали розумові вади, вважалися тоталітарною системою неспроможними до будь-якої діяльності, але насправді це не так. Численні приклади доводять, що втрачаючи можливості в одній сфері, люди нерідко проявляють чималі здібності у іншій.

100% отриманих коштів спрямовується на потреби сиріт з неповносправністю. 

Кошти від продажу товарів (лотів), які виставляються Українською благодійницькою мережею, можуть спрямовуватися на фінансування програм для сиріт з інвалідністю: сприяння усиновленню, створення спільнот (будинків) підтриманого проживання в громаді для людей з інвалідністю, розвитку наставництва та правозахисної кампанії.

Вихованці-автори лотів, котрі представлені на сайті "Доброчинні аукціони":
Уляна Белей
Яна Хазанюк
Ігор Полінога
Олександра Насєдкіна
Василь Калинюк
Василь Рибарук
Дмитро Глієвий
Любов Оробець 

Кошти будуть спрямовані на друк інформаційних матеріалів, соціальну рекламу та інші загальні витрати, пов'язані з підтримкою "Доброчинних аукціонів".

Є запитання або потрібна допомога?
Зв’яжіться з нами
en uk
Ваш браузер застарів!

Оновіть свій браузер щоб бачити цей сайт коректно. Оновити мій браузер

×