Я допоможу!

Здійсни “маленьку” мрію сиріт з інвалідністю - допоможи створити “Оселю Віри, Надії та Любові”

Актуально допоможеш? :-)
Куратор: Василь Футерко / Vasyl Futerko, 0985105997, 0507350471
Пріоритет: Найнеобхідніше
Дата відкритя: 07 Серпня 2017р.

Підтримане проживання – це передовий світовий досвід влаштування людей з інвалідністю у невеликі будинки  (спільноти, центри тощо). На відміну від інтернатів у спільноті проживатимуть від 4-х до 8-ми осіб. Мешканці спільноти матимуть змогу зростати особистісно, організовувати свій побут та приймати інші рішення щодо влаштування свого життя. Вони будуть максимально наближені до громади та зможуть брати участі у житті громади. Мешканці будинку підтриманого проживання зможуть отримати освіту по індивідуальній програмі, а також працювати як всередині спільноти, так і поза її межами, самостійно заробляючи кошти.

Перший великий крок для створення спільноти підтриманого проживання зроблено - придбано будинок, який знаходиться у містечку Обертин Тлумацького р-ну Івано-Франківської області. Площа основної частини будинку 72 метри квадратних (з них - 51 метр квадратний жилої площі. Частина побудови із цегли, частина з глини та дерева.

Для того, щоб  він став новим і головне справжнім домом для неповносправних сиріт потрібно зробити ще дуже багато. Насамперед, потрібна реконструкція будинку, як ззовні, так і всередині. Також потрібен ремонт і підлаштування хатинки для того, щоб його неповносправні мешканці могли вільно пересуватись по дому та по території і комфортно почували себе там. Будинок має прибудову, яка стане однією з кімнат, літню кухню та інші будівлі, які теж будуть використані для потреб спільноти, зокрема під майстерню.

На це потрібно багато сил та коштів.

Саме тому ми починаємо збір коштів для реконструкції, ремонту та облаштування будинку у містечку Обертин і облаштування його для людей з особливими потребами.

Сироти, які будуть там проживати, з нетерпінням чекають можливості переїхати з інтернату у свій власний дім. Адже це реальний шанс жити самостійним життям, мати свою власну кімнату та особисті речі і навіть брати участь у житті громади.

Документи на будинок

Звіт про зібрані кошти та їх витрати


Інформація про пожертви, зібрані за нашою загальною програмою створення спільнот підтриманого проживання ТУТ. Узагальнена інформація про підтримане проживання та нашу програму створення спільнот ТУТ.

Як допомогти?


1. Зробити пожертву онлайн за допомогою банківської картки Visa або MasterCard:

2. Зробити пожертву на нашу картку ПриватБанку №5169 3324 0170 9194. У коментарі (призначенні) платежу обов'язково просимо зазначити: "Благодійна допомога на потребу "№52-17".

3. Зробити пожертву через будь-який термінал ПриватБанку. Для цього потрібно:
прийти до найближчого терміналу ПриватБанкуадресу якого можна знайти на сайті банку. Термінали розташовані не лише у відділеннях ПриватБанку, але й у магазинах та інших громадських місцях, доступних також у вихідні дні.
- знайти через термінал нашу благодійну організацію як одержувача за ідентифікаційним кодом 36498142. Для цього потрібно обрати пункт меню “Інші платежі”, далі пункт “...пошук за назвою чи реквізитами...”, після чого знайти нас, ввівши в полі “ОКПО” код 36498142 (в результатах пошуку повинно відобразити “Українська благодійницька мережа, БО”). В призначенні платежу, яке потрібно змінити самостійно, необхідно вказати номер цієї потреби №52-17.

4. Зробити пожертву в будь-якому банку на території України за наступними реквізитами:
- одержувач: БО „Українська благодійницька мережа”;
- ідентифікаційний код (ЄДРПОУ): 36498142;
- банк одержувача: ІФФ ПАТ „ПриватБанк”;
- код банку (МФО) 336677;
- рахунок №26001060399676;
- призначення платежу: благодійна допомога на потребу №52-17.

5. Зробити пожертву з-за кордону:
- на PayPal (у коментарі (призначенні) платежу обов'язково потрібно зазначити: Donation, need 52-17): donation@ubm.org.ua
- на рахунки для міжнародних банківських переказів SWIFT (у коментарі (призначенні) платежу обов'язково потрібно зазначити: Donation, need 52-17):
IBAN UA763366770000026004057000339 (для пожертв у доларах США);
IBAN UA033366770000026008057001323 (для пожертв у євро).

Є запитання або потрібна допомога?
Зв’яжіться з нами
en uk
Ваш браузер застарів!

Оновіть свій браузер щоб бачити цей сайт коректно. Оновити мій браузер

×