Я допоможу!

Отримати ідентифікатор та звіт

Ця форма призначена для отримання волонтерами-опікунами на електронну пошту автоматичного листа (звіту) з персональним ідентифікатором волонтера-опікуна та інформацією про усі операції, здійснені за цим ідентифікатором. Введіть вашу адресу електронної пошти або, якщо маєте запитання, ознайомтеся із «Запитаннями та відповідями», які наведені нижче.

 

Запитання та відповіді

Що таке персональний ідентифікатор волонтера-опікуна?
Здійснюючи підписку на періодичні пожертви волонтери-опікуни можуть зазначати будь-яке обране ними ім’я (як справжнє так і вигадане). Це ім’я публікується в записах про пожертви у нашій системі публічної звітності. Однак, є багато волонтерів-опікунів, які зазначили однакові імена, тому знайти свою пожертву лише за іменем може бути важко. Водночас, система присвоює кожному волонтеру-опікуну персональний ідентифікатор (на зразок: ##v3-1576696459), знаючи який волонтер має змогу легко знаходити свої успішні періодичні пожертви у нашій звітності.

Заповнив форму, але не отримав на пошту листа, що робити?
Листи генеруються системою автоматично і залежно від поштового сервера можуть виникати певні труднощі з їх доставкою (наприклад, автоматичні повідомлення часто можуть потрапляти у теку «Спам» поштової скринько чи не доставлятися взагалі, особливо це стосується сервісу Gmail). Також причиною неотримання листа може бути некоректне зазначення адреси електронної пошти при реєстрації волонтера-опікуна на нашому сайті. Якщо ви не одержали автоматичного листа – подайте нам заявку у будь-який із цих способів:
- телефоном за номером (0342) 502-510 – потрібно залишити повідомлення на автовідповідачі (не користуватися голосовим меню та дочекатися звукового сигналу);
- електронною поштою на адресу ubm@ubm.org.ua
- повідомленням на нашу офіційну сторінку у Facebook https://www.facebook.com/ubm.org.ua/.

Надійшов лист про те, що операцій не знайдено, як бути?
Скоріш за все це пов’язано з тим, що підписка на періодичні пожертви не була завершена до кінця. Для отримання допомоги – подайте нам заявку у будь-який із способів, запропонованих у відповіді вище.

Як шукати пожертви за ідентифікатором у системі публічної звітності?
Для цього потрібно перейти на сайт нашої системи публічної звітності http://report.ubm.org.ua/ у поле для вибірки «Благодійник або телефон» скопіювати персональний ідентифікатор та натиснути кнопку «Пошук».

Інформація у листі чи у звітності відображається некоректно чи неповно, чому?
Механізм організації нами періодичних пожертв від волонтерів-опікунів перебуває ще на стадії розвитку, тому можуть виникати певні технічні труднощі. Зокрема, труднощі можуть виникати з підписками на періодичні пожертви, які були здійснені до вересня 2020 р. (часу суттєвого доопрацювання системи). На жаль, але ми не маємо змоги оплатити вартісні послуги з програмування і покладаємося на допомогу волонтерів (на цей момент наш сайт, окремий сайт системи звітності та весь додатковий функціонал для підписки на періодичні пожертви – створений виключно волонтерами), тому не завжди є змога затрачати стільки часу для вирішення цих завдань, скільки було б потрібно (і скільки зазвичай йде на таке в комерційних розробках). Будемо вам щиро вдячні, якщо повідомлятимете про будь-які недоліки чи неточності і ми працюватиме над їх виправленням.

Останні зміни: 19.11.2020

Є запитання або потрібна допомога?
Зв’яжіться з нами
en uk
Ваш браузер застарів!

Оновіть свій браузер щоб бачити цей сайт коректно. Оновити мій браузер

×