Я допоможу!

Про нас

 

 

План основної діяльності Української благодійницької мережі на 2016 рік

Оплата праці найманих працівників, звітність та основна фінансова політика

Учасники Опікунскої ради - волонтери-опікуни

Календар подійолонтерських зустрічей, поїздок у сиротинці, доброчинних акцій тощо)


Яка мета Української благодійницької мережі?

Благодійна організація «Українська благодійницька мережа» створена для того, щоб надати кожному, хто цього щиро прагне, можливість робити життя неповносправних сиріт кращим, незалежно від соціальної ролі, доходу, вільного часу.

Для кого працює Українська благодійницька мережа?

Українська благодійницька мережа - це команда небайдужих людей, волонтерів, котрі об'єднались заради однієї мети - допомоги неповносправним сиротам, які, як ніхто, потребують психологічної, матеріальної та дружньої підтримки.

Чому Українська благодійницька мережа працює для неповносправних сиріт?

Сирітство саме по собі є важким тягарем для людини. На жаль, Українська Держава сьогодні не може забезпечити більшості сиріт зростання у сімейному оточенні. Діти, від переважної більшості яких батьки відмовилися або яких позбавили батьківських прав суди, виховуються в системі інтернатних закладів. Інтернатні заклади позбавляють спершу дитину, а згодом молоду людину, а потім й „корінного” мешканця дуже багатьох цінностей, без яких більшість із нас не може уявити свого життя.
Але буває коли доля наносить подвійний удар і сирота одночасно є неповносправною - фізично, розумово або психічно (або одночасно!). Саме сиріт з обмеженими можливостями (інвалідністю) Українська благодійницька мережа вважає найменш захищеною соціальною групою.
Здавалося б, чи не для неповносправних сиріт держава має створити справді достойні умови для життя? Але вражаючі факти свідчать про інше. Більшість сиріт з обмеженими можливостями є вихованцями дитячих будинків-інтернатів - спеціальних соціально-медичних установ, які не є навчальними закладами і належать до системи Міністерства соціальної політики, стан справ у багатьох із яких мало змінився на краще (а то й погіршився) з часів розпаду СРСР.
 
Окрім цього, сиріт з обмеженими можливостями майже не усиновляють (до прикладу, у Великобританії є черга на усиновлення дітей із синдромом Дауна), тому сьогодні абсолютна більшість із них приречена на довічне життя (існування) в системі установ соціального захисту.

Чи працює Українська благодійницька мережа в інтересах інших соціально незахищених груп населення?

Ні, Українська благодійницька мережа є спеціалізованою благодійною організацією та працює лише в інтересах сиріт з обмеженими можливостями. На наше переконання, зосередившись на цій відносно невеликій проблемній ділянці, можна досягнути глибших, триваліших, істотніших позитивних змін.

Хто може допомагати сиротам з обмеженими можливостями?

Допомогти неповносправним сиротам може кожен, незалежно від рівня доходів, соціальної ролі, наявного часу. Гадаєш, що ніяк не можеш допомогти? Напиши нам - і ми переконаємо тебе у протилежному.

Як можна допомагати сиротам з обмеженими можливостями?

Читай на сторінці Як допомогти?

Як пересвідчитися, що мій дарунок справді буде отриманий сиротами з обмеженими можливостями?

Українська благодійницька мережа на прохання благодійників надає документальне підтвердження отримання нею благодійної допомоги та її використання за цільовим призначенням. Окрім цього, благодійникам пропонується особисто передавати їх дарунки сиротам з обмеженими можливостями, а також ознайомлюватися із звітами.

Який юридичний статус має Українська благодійницька мережа?

Українська благодійницька мережа є благодійною організацією, зареєстрованою як юридична особа головним управлінням юстиції в Івано-Франківській області 9 вересня 2009 р. та державним реєстратором виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради 22 вересня 2009 р. (свідоцтво про державну реєстрацію серії А01 №619438; див. нижче).

Немає відповіді на твоє запитання? Надішли його нам і відповідь неодмінно з’явиться на цій сторінці.

 
Майже коженнезалежно від доходів, вільного часу, віку і здібностейможе зробити щось корисне для інших і завдяки цьому зміцнити основи нашої спільної людяності.
 
Білл Клінтон, 42-ий Президент США
 
… Так не може бути, вчив Він їх, що хтось бенкетує, живе у розкоші, а під стіною дому лежить убогий, хворий чоловік, що не має що їсти. Світ мусить бути побудований на любові. І Богові милі не жертвоприношення, урочисті літургії та багаті храми, але співчутливе серце, яке допомагає іншим, а особливо тим, що терплять. «Те, що ви зробили одному з найменших братів моїх, ви мені зробили», — заповідає Ісус Своїм учням…
 
З книги Олега Романчука «Дорога любові»

Реєстраційні документи:
1. Виписка з ЄДРПОУ (титульна сторона, зворотна сторона).
Н
омер для перегляду виписки на сайті ЄДРЮОФОП -  227715936353.
2. Рішення про внесення до реєстру неприбуткових організацій.
3. Статут.
 

Є запитання або потрібна допомога?
Зв’яжіться з нами
en uk
Ваш браузер застарів!

Оновіть свій браузер щоб бачити цей сайт коректно. Оновити мій браузер

×