Новина: Корекційно розвивальні заняття з психологом
31 Серпня 2019р.
![](/news/374807EC-291A-4A2D-B476-1D9BC71CDC02.jpeg)
Вихованки Коломийського будинку-інтернату працювали з психологом та спілкувались з волонтерами. Заняття було спрямоване на створення позитивного настрою, активізацію пізнавальних процесів, усунення агресивності та підвищеної збудливості, формування навичок ефективної взаємодії з оточуючими. Сприятлива погода дозволила працювати в приміщенні та активно рухатись надворі. Наприкінці заняття разом вітали іменників, висловлюючи щирі побажання.
Психолог УБМ Пасічняк Надія
Як допомогти ТУТ