Новина: "Літні Янголи" з вихованцями Залучанського дитбудинку допомагають знайти дім цуценятам
21 Листопада 2017р.
![](/news/23804663_1414727648624632_1664049_n.jpg)
Тиждень "Літніх Янголів" у Залучанському дитячому будинку-інтернаті пройшов у чудовому настрої. Разом з вихованцями "ЛЯ" розмальовували замальовки, складали пазли та багато співали. Також, допомагали у годуванні, переодяганні та купанні. А ще на території дитбудинку з'явились цуценята і це не залишило байдужими вихованців дитячого будинку. Вони з радістю грались з ними, годували і дуже хочуть знайти для них господарів.
Як допомогти ТУТ.