Новина: Малювання по крапках та вправи для релаксу у Коломийському дитбудинку
28 Вересня 2018р.
![](/news/E5163979-4436-4A6C-9C18-E15CF7332027.jpeg)
У суботу 22 вересня відбулась чергова зустріч вихованок Коломийського будинку-інтернату з психологом УБМ. На корекційно-розвивальному занятті малювали по крапках, сортували за кольором предмети, виконували аплікацію на тему «Дерево». Закінчили заняття релаксаційними вправами з музичним супроводом. Заняття спрямоване на корекцію пізнавальної активності та емоційно-вольової сфери.
Як допомогти ТУТ