Я допоможу!

Новина: На Прикарпатті вчитимуть наставників

02 Серпня 2016р.

Українська благодійницька мережа є одним з партнерів проекту наставництва для дітей-сиріт на Прикарпатті
2 серпня, у Івано-Франківську відбулася презентація всеукраїнського проекту наставництва для дітей-сиріт, який впроваджує громадська організація «Одна надія». Присутнім розповіли в який спосіб наставництво може змінити на краще долі дітей, які перебувають в інтернатних закладах та підготувати їх до самостійного життя після виходу з інтернату
Адже за статистикою кожен другий вихованець йде на злочин, в 45 разів частіше випускники інтернатів стають безробітними, в 30 разів алкоголіками, кожен 7 пробує вчинити самогубство, а кожен 5 стає безхатьком. Власне проект наставництва і започатковується на Прикарпатті, аби змінити цю жахливу ситуацію, аби діти не відчували себе самотніми та покинутими.
За словами однієї з координаторів Людмили Семків, наставником може стати повнолітня людина, яка хоче і може присвячувати дитині свій час, знання, сили, стає для неї значимою та близькою.
Така людина допоможе підлітку знайти своє місце в суспільстві, розвивати свій потенціал і навчитись застосовувати сильні сторони свого характеру.
Під час презентації усі бажаючі могли заповнити спеціальну анкету аби в майбутньому взяти участь у навчанні, після успішного проходження якого потенційних наставників вже і будуть знайомити з дітьми. Загалом на презентацію прийшло майже 60 небайдужих іванофранківців, 50 з них заповнили анкети, підтвердивши цим своє бажання стати наставниками.
Протягом усього часу наставникам надаватиметься консультативна та психологічна підтримка, яка допоможе їм виконувати свою роль більш ефективніше.
Проект наставництва на Прикарпатті реалізує 6 громадських організацій, які об’єднались у неформальну групу «Об’єднанні дітьми», заради мети зробити життя дітей-сиріт кращим.
Приєднатися до проекту та дізнатися більше про нього можна на сторінці https://www.facebook.com/mentors.if/

Є запитання або потрібна допомога?
Зв’яжіться з нами
en uk
Ваш браузер застарів!

Оновіть свій браузер щоб бачити цей сайт коректно. Оновити мій браузер

×