Новина: Нейропсихологічна корекція у Коломийському дитячому будинку-інтернаті
10 Серпня 2019р.
![](/news/61A948E4-5D3D-41C6-A99D-B20542F8AFE8.jpeg)
Психолог УБМ провів заняття у Коломийському дитячому будинку-інтернаті. Працювали над розвитком пізнавальних процесів, розвитком дрібної моторики та комунікативних здібностей. Активно виконували нейропсихологічні вправи, які сприяють розвитку рухових, просторових та регуляторно- вольових можливостей дітей. Також на занятті були використані елементи ігрової терапії. Включення дітей в спеціально організовану ігрову діяльність дозволяє виявити їхні потенційні можливості, сприяє позитивній динаміці в опануванні ігрових дій і створює сприятливі умови для психічного розвитку. Завершили заняття музичною релаксацією.
Психолог УБМ Пасічняк Надія.
Як допомогти ТУТ