Я допоможу!

Новина: Працівники Залучанського дитбудинку незаконно позбавлені надбавки до заробітної плати

09 Червня 2016р.

Працівники Залучанського дитбудинку, котрі виконують чи не найважчу роботу та незаконно позбавлені надбавки до заробітної плати, колективно заявили Управлінню Держпраці (органу державного контролю) в області, що не мають претензій до адміністрації та просять не розглядати це питання... Можете в таке повірити?
Нещодавно в межах нашої правозахисної кампанії ми виявили, що санітарки-няньки Залучанського дитячого будинку-інтернату, котрі здійснюють щоденний безпосередній догляд за дітьми, не отримували надбавку до заробітної плати, яка чітко передбачена для них законодавством. Наголошуємо, що ці люди працюють в умовах недостатнього матеріального забезпечення та браку робочих рук! Чисельність працівників дитбудинку, котрі здійснюють догляд за лежачими сиротам з важкою неповносправністю, суттєво менша від визначеної державними нормами!
Звернулися до Управління Держпраці в Івано-Франківській області з проханням провести відповідну перевірку. Однак, отримали від Управління відповідь, що працівники дитбудинку звернулися до нього із заявами, претензій до адміністрації не мають і просять не розглядати зазначене питання. Ми не можемо не реагувати на це порушення прав працівників дитбудинку, від умов праці котрих безпосередньо залежать умови проживання дітей, а тому надсилаємо з цього приводу звернення до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

Є запитання або потрібна допомога?
Зв’яжіться з нами
en uk
Ваш браузер застарів!

Оновіть свій браузер щоб бачити цей сайт коректно. Оновити мій браузер

×