Новина: Психокорекція та розвиток емоційної сфери у Коломийському дитячому будинку інтернаті
20 Липня 2019р.
![](/news/EEAFE31B-460E-439A-B483-C2E8F9752174.jpeg)
Відбулося чергове заняття у Коломийському дитячому будинку-інтернаті, під час якого ознайомлювались зі світом емоцій та почуттів, підвищували активність та самостійність, відпрацьовували навички відтворення та розпізнавання емоцій, а також знайомились з елементами саморегуляції емоційних станів. Переглядали та обговорювали мультфільм "Вчимось розуміти емоції з рибками", розфарбовували казкових героїв, грали в захоплююче "Лото" та "Рибалку". Завершили заняття релаксаційними вправами.
Психолог Пасічняк Надія
Як допомогти ТУТ