Я допоможу!

Новина: У дітей виявили проблеми із зубами

01 Липня 2016р.

У всіх дітей, котрі виховуються у Залучанському дитбудинку, зокрема у (!) 30 лежачих, виявлено неналежний стан ротової порожнини! Невже адміністрація дитбудинку, особисто директор Сухолиткий М.В. та інші чиновники не можуть організувати лікування зубів для декількох десятків сиріт з неповносправністю? Чому найбільш незахищені - діти-сироти, котрі є лежачими та мають важкі фізичні та розумові вади одночасно (поліінвалідність), повинні потерпати від цієї байдужості?
До висновку про неналежний стан зубів у дітей, котрі мешкають в Залучанському дитячому будинку-інтернаті, дійшла обласна комісія, яка оглядала дітей на місці. Про це йдеться в офіційному листі Департаменту охорони здоров'я Івано-Франківської облдержадміністрації (наводимо скан цього листа). Наголошуємо, що ми вже не вперше говоримо про серйозні проблеми із станом зубів у вихованців Залучанського дитбудинку.
Враховуючи інші численні неналежні умови перебування вихованців Залучанського дитячого будинку-інтернату, готуємо пропозицію до відповідних органів про звільнення з посади директора цього будинку-інтернату Сухолиткого М.В.

Є запитання або потрібна допомога?
Зв’яжіться з нами
en uk
Ваш браузер застарів!

Оновіть свій браузер щоб бачити цей сайт коректно. Оновити мій браузер

×