Новина: Впізнай мій настрій
19 Жовтня 2019р.
![](/news/QFRIVB54C196A-27F2-4588-9A41-46C79A383A15.jpeg)
Відбулось чергове заняття з психологом у Коломийському дитячому будинку-інтернаті. Основною метою заняття був розвиток спостережливості, вольової регуляції, вміння діяти за правилом, а також розвиток навичок довільної поведінки. Виконували вправи з нейрокорекції, аналізували що зайве на малюнку та просто спілкувалися.
Психолог УБМ Пасічняк Надія
Як допомогти ТУТ