Новина: Як провели тиждень вихованці Залучанського дитбудинку з "Літніми Янголами"
02 Жовтня 2017р.
![](/news/22016187_1366422006788530_979462717_n.jpg)
"Літні Янголи" працюють у звичному режимі. Незважаючи на те, що дні стали холоднішими та вже відчувається осінь - все ж, прогулянки іноді відбуваються. На жаль, не так часто, як влітку, проте вихованці Залучанського дитбудинку щасливі, коли виходять на двір та насолоджуються свіжим осіннім повітрям. В приміщенні "Літні Янголи" теж не дають дітям сумувати: грають з ними в різноманітні ігри, складають кубики та пазли. Також багато читають, вчаться і співають пісні.
Як допомогти ТУТ.