Я допоможу!

Збір коштів для закупівлі засобів індивідуального захисту для медичних працівників лікарень м. Івано-Франківська

Актуально! Допоможеш?
Куратор: Ірина Молінська, +380504349278, https://www.facebook.com/iryna.molinska
Пріоритет: Найнеобхідніше
Дата відкритя: 20 Березня 2020р.

Перейти до інших способів пожертвування...


Опис потреби:

Сьогодні над нашим рідним містом Івано-Франківськом та над всією Україною нависла серйозна загроза поширення пандемії коронавірусу COVID-19. Саме зараз час об’єднати наші зусилля та розпочати активно діяти, щоб не допустити катастрофічних наслідків і зберегти життя багатьох мешканців нашого міста. На передовій протистояння з хворобою будуть лікарі та медичні працівники, яким вкрай потрібні спеціальні засоби захисту та медична апаратура. І саме вони будуть боротися за життя кожного мешканця нашого міста до останнього. Найкраще, що ми можемо зробити в цій ситуації допомогти підготувати місцеві лікарні та медичних працівників до будь-якого розвитку подій при зростаючій інтенсивності поширення коронавірусу в м. Івано-Франківську.
 
STOP COVID-19.IF - це група ініціативних мешканців Івано-Франківська, які об'єдналися, щоб захистити місто від пандемії та зосередитися на забезпеченні лікарень найбільш необхідними речами.
 
Разом ми збережемо життя мешканців Івано-Франківська!
Зробіть ваш внесок! 
 
Мета проекту:
Збір коштів для закупівлі засобів індивідуального захисту для медичних працівників.
 
На даний момент, пріоритетним завданням є збір фінансової допомоги для Івано-Франківських лікарень по закупівлі засобів індивідуального захисту (маски, респіратори, халати, рукавички, окуляри, щитки та ін). 
 
Проект є партнерством ініціативи STOP COVID-19.IF та благодійної організації "Українська благодійницька мережа”, спрямованим на прозоре проводення збору пожертв, закупівлю необхідних речей, їх передання закладам охорони здоров'я міста, формування звітів про використання цих коштів.
 
Інформація:
Актуальні новини, оперативну інформацію та фотозвіти щодо діяльності ініціативи STOP COVID-19.IF ви можете знайти у групі Facebook:
 

 
Якщо у вас виникли будь-які запитання, будь ласка звертайтеся до нашого кооординтора, Ірини Молінської, +380504349278
 
Фінансовий звіт про зібрані на цю потребу пожертви та їх витрати

Способи для пожертв на цю потребу*:

1. Н
а нашу (корпоративну) картку ПриватБанку № 5169 3324 0713 0288. У коментарі (призначенні) платежу обов'язково просимо зазначити: "Благодійна допомога на потребу #201# (на засоби інд. захисту)"Зверніть увагу! Номер потреби #201# необхідно зазначати точно так само (без пробілів).
 Ця картка є корпоративною (не приватною), усі операції з нею (отримання та використання коштів) здійснюються через поточний рахунок IBAN UA643366770000026002052536877, який відкритий на БО "БФ "Українська благодійницька мережа".

2. Через платіжну систему ПриватБанку LiqPay. Кнопка для швидкої пожертви (суму можна змінити самостійно після переходу на сайт платіжної системи):

3. Через будь-який український банк за наступними реквізитами:
- одержувач БО "БФ "Українська благодійницька мережа", ідентифікаційний код (ЄДРПОУ) 36498142
- рахунок IBAN UA64 336677 00000 26002052536877
- банк одержувача ІФФ ПАТ "ПриватБанк", код банку (МФО) 336677
- призначення платежу "Благодійна допомога на потребу #201# (на засоби інд. захисту)".
Зверніть увагу! Номер потреби #201# необхідно зазначати точно так само (без пробілів).

* Зверніть увагу, що пожертви не повертаються (здійснюючи пожертву платник погоджується з цією умовою) і використовуються за цільовим призначенням. У разі, якщо проект не буде реалізовано (повністю або частково), залишки коштів будуть переказані на благодійні рахунки лікарень Івано-Франківська.

За необхідності будуть задіяні інші способи для збору пожертв (валютні рахунки для міжнародних переказів через систему SWIFT, PayPal наших партнерів тощо).

Перейти до опису потреби

Останнє оновлення: 25.03.2020
Є запитання або потрібна допомога?
Зв’яжіться з нами
en uk
Ваш браузер застарів!

Оновіть свій браузер щоб бачити цей сайт коректно. Оновити мій браузер

×