Я допоможу!

Рівненському спеціалізованому будинку дитини передано спеціальний медичний прилад – опромінювач тубус-кварцовий

Вже допомогли :-)
Куратор: -
Пріоритет: Необхідне
Дата відкритя: 25 Березня 2014р.

ДОПОМОГА НАДАНА

Скільки було зібраноДивись ТУТ.

Новина про передання допомоги ТУТ.

Передісторія потреби

Вихованці Рівненського спеціалізованого будинку дитинидіти-сироти, а також діти з неблагополучних сімей віком до 4 років. В сиротинці є діти як з нормальним розвитком, так і неповносправні діти, котрі потребують реабілітації. Також будинок дитини надає безкоштовну можливість лікування сімейним дітям.

Ми маємо намір придбати та передати (як благодійну допомогу) для цього будинку дитини спеціальний медичний приладопромінювач тубус-кварцовий. Він призначений для опромінення верхніх дихальних шляхів (порожнин носа, носоглотки, мигдалин) і порожнини вуха одночасно чотирьом пацієнтам у фізіотерапевтичних кабінетах. Для дітей-сиріт даний прилад корисний тим, що завдяки ультрафіолетовому опроміненні можна:

  • лікувати запальні захворювання (ангіна, риніт будь-якого походження, отит, алергічна нежить, фурункул слухового проходу і т.д.);
  • використовувати як болезаспокійливий і протизапальний засіб при захворюваннях суглобів, периферичною нервовою (неврити, невралгії, радикуліти), м'язовою (міозити), дихальною (бронхіти, плеврити) систем, при шкірних (грибок, екзема, псоріаз, дерматит), гінекологічних захворюваннях, порушеннях обміну речовин, деяких формах туберкульозу.

Цей прилад ефективний для компенсації ультрафіолетової недостатності, дає можливість підвищити опірність організму до різних інфекцій (наприклад грипу). У педіатрії цей вид світлолікування (світлотерапії) використовують для профілактики рахіту, гострих респіраторних захворювань, підвищення захисних сил організму.

 

Є запитання або потрібна допомога?
Зв’яжіться з нами
en uk
Ваш браузер застарів!

Оновіть свій браузер щоб бачити цей сайт коректно. Оновити мій браузер

×