Я допоможу!

Допомога для вихованців Голобського дитбудинку

Вже допомогли :-)
Куратор: Христина, тел. 0969402617, Facebook: https://www.facebook.com/xristia.dmutrivna
Пріоритет: Необхідне
Дата відкритя: 21 Травня 2015р.

Допомогу передано (детальніше). 

Скільки вже зібрано пожертв? Дивись тут.

Передісторія потреби

Всі ми знаємо, що мати і батькоце підтримка й опора, тобто фактичноруки і ноги кожної дитини. Так-от, на сьогодні 96 000 дітей в Україні фактично залишилися «без рук і без ніг» - сиротами. А 170 000 – неповносправні.

А що, коли саме Ви можете змінити цю страшну ситуацію вже і зараз? У Волинській області є Голобський дитячий будинок для хлопців-сиріт з важкою розумовою неповносправністю та психічними розладами.

Виділіть 1 хвилину і перекажіть/передайте … грн для дитбудинку. Чи виділіть 1 годину та напишіть щирого листа для підтримки вихованців. А багато із нас точно може допомогти речами!

От, до прикладу, маєте старенький пилосос у нормальному стані? Чи звичайну праску? Поділіться ними з вихованцями Голобського інтернату! Або ж ви допоможете придбати парову праску для тюлі і штор типу Steam of Power?

Звичайно, в інтернаті постійно треба мийні засоби: рідке милотуалетне мило, пральний порошок-автомат, зубні пасти тощо, а також підгузки "Seni" 75-110 см. А також тут будуть дуже вдячні за подарований тюль (30 м).

Поза сумнівом, всяка інша допомога є важливою.

Будьмо людяними! Будьмо щасливими!

Фотоальбом дитбудинку

Лист дитбудинку з проханням про надання допомоги

Є запитання або потрібна допомога?
Зв’яжіться з нами
en uk
Ваш браузер застарів!

Оновіть свій браузер щоб бачити цей сайт коректно. Оновити мій браузер

×