Я допоможу!

Мрію Сашка про новий планшет здійснено!

Вже допомогли :-)
Куратор:
Пріоритет: Необхідне
Дата відкритя: 20 Липня 2016р.
ПОТРЕБУ ЗАКРИТО. Планшет Сашкові вже прислали. Щиро вдячні благодійникам! За кошти, які ми зібрали, купимо спеціальний чохол, аби планшет служив довше. І все разом передамо Сашкові. Решту перерахуємо на потребу "Постійнолежачим вихованцям інтернату потрібен підйомник".
 
ПЕРЕДІСТОРІЯ ПОТРЕБИ
 
Вихованець Залучанського дитячого будинку інтернату Сашко, у 17 років почав навчатися за шкільною програмою. Навчатися він зміг після того, як на прохання волонтерів, спеціальна комісія переглянула своє рішення, щодо його можливостей здобувати освіту. Він дуже здібний хлопець і понад усе прагне розвиватися далі
 
Сашко  дуже мріє про новий планшет, який би допомагав йому пізнавати світ. Попередній, після численних ремонтів вийшов з ладу. Також необхідний для планшета спеціальний антиударний чохол, який би захистив його від пошкоджень.
 
Ще одна мрія Сашка, попри свою фізичну неповносправність, стати волонтером - він дуже любить тварин і тому хоче їх захищати. В цьому напрямку йому б дуже допоміг планшет. З його допомогою Сашко зміг би підтримувати зв'язок з навколишнім світом і робити добрі справи.
 
На цьому відео Сашко демонструє, чого він навчився
 

Новину про те, як Сашко отримав планшет можна прочитати ТУТ
ЗВІТ про зібрані пожертви та їх витрати ТУТ.

Є запитання або потрібна допомога?
Зв’яжіться з нами
en uk
Ваш браузер застарів!

Оновіть свій браузер щоб бачити цей сайт коректно. Оновити мій браузер

×