Я допоможу!

Камери у Залучанському дитбудинку: кращі умови завжди, а не на час присутності “сторонніх” очей!

Потребу закрито
Куратор:
Пріоритет: Необхідне
Дата відкритя: 03 Травня 2017р.

Потреба закрита через відмову інтернату від "допомоги" у вигляді камер спостереження.

Мета програми

Численні порушення та зловживання у Залучанському дитбудинку, які, зокрема, підтверджені документально (див. тут), показово кращі умови на час присутності гостей та зовсім інші умови коли немає “сторонніх” очей… Усе це зумовлює необхідність встановити камери відеоспостереження.
Українська благодійницька мережа ініціює встановлення камер відеоспостереження у дитбудинку. Орієнтовна вартість встановлення системи відеоспостереження на 22 камери (з можливістю додаткового встановлення ще 10) становить 58 тис.грн.

Історія програми

Для юридичного оформлення встановлення камер Українська благодійницька мережа надсилає відповідний проект договору до департаменту соціальної політики Івано-Франківської облдержадміністрації. Раніше згода на встановлення камер відеоспостереження надавалася облдержадміністрацією та департаментом щодо Коломийського дитячого будинку-інтернату (див. тут).
В подальшому Українська благодійницька мережа планує пропонувати та забезпечити встановлення камер спостереження у 2-х інших дитячих будинках-інтернатах області - Коломийському та Снятинському.

30.03.2016 року Українська благодійницька мережа надіслали листа Залучанському дитячому будинку-інтернату щодо встановлення камер відеоспостереження у інтернаті (див. тут). Проте, відповіді від Залучанського дитячого будинку-інтернату ми НЕ отримали.
05.05.2017 року Українська благодійницька мережа надіслали лист Департаменту соціальної політики Івано-Франківської ОДА (див. тут) і лист голові Івано-Франківської обласної ради (див. тут). Відповідь від Департаменту соціальної політики Українська благодійницька мережа отримали 15.06.2017 року. В цьому листі Департамент підтримує встановлення камер відеоспостереження (див. тут).
01.06.2017 року Українська благодійницька мереже звернулись листом до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини (див. 1 сторінка та 2 сторінка). Відповідь від Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини ми отримали 26.06.2017 року (див. 1 сторінка та 2 сторінка).
12.06.2017 року Українська благодійницька мережа звернулись листом до заступника голови Івано-Франківської ОДА п. Кобилянського про зустріч (див. тут). Зустріч відбулась, було обговорено питання встановлення відеоспостереження в Залучанському дитячому будинку-інтернаті. Кобилянський Б. М. підтримує встановлення відеокамер.
Договір про передання в якості благодійної допомоги для Залучанського дитячого будинку-інтернату системи відеоспостереження див. 1 сторінка та 2 сторінка. Проект договору також був надісланий Залучанському дитячому будинку-інтернату, проте відповіді Українська благодійницька мережа не отримала.
02.11.2017 року Українська благодійницька мережа повторно надіслали листа Залучанському дитячому будинку-інтернату. (див. тут)
07.11.2017 року УБМ надіслали інформаційний запит про надання публічної інформації голові Івано-Франківської обласної ради п. Сичу О.М. (див. тут); листа заступнику голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації п. Кобилянському Б.М. (див. 1 сторінка та 2 сторінка) та листа Департаменту соціальної політики Івано-Франківської облдержадміністрації, 
а також для відома Залучанському дитячому будинку-інтернату (див. 1 сторінка та 2 сторінка).
20.11.2017 року Українська благодійницька мережа отримала лист від Залучанського дитячого будинку-інтернату, в якому дитбудинок відмовляється від встановлення системи відеоспостереження (див. тут). Також до листа Залучанський дитячий будинок-інтернат додали копії листів Міністерства соціальної політики (див. 1 сторінка та 2 сторінка) та Уповноваженої з прав людини (див. тут), в яких роз'яснено на яких умовах можна встановити відеоспостереження у дитбудинку та не заборонено встановлення камер.
22.11.2017 року 
Департамент соціальної політики Івано-Франківської облдержадміністрації надіслали відповідь на лист Української благодійницької мережі від 07.11.2017 року щодо укладення договору про встановлення камер відеоспостереження у Залучанському дитячому будинку-інтернаті. В листі повідомили про те, що Департамент соцполітики не може вплинути на дитбудинок щодо укладання договору, але надалі підтримує встановлення камер відеонагляду у Залучанському дитячому будинку-інтернаті (див. тут).
30.11.2017 року Українська благодійницька мережа отримали відповідь на інформаційний запит від Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини 
щодо наявності камер відеоспостереження у інтернатних установах. У листі повідомляється, що камери відоспостереження встановлені та функціонують у 4-ох установах (див. тут).
Українська благодійницька мережа отримала від Комунальної установи "Запорізький геріатричний пансіонат" Запорізької обласної ради відповідь від 20.12.2017 р. щодо встановлення відеоспостереження. Відеоспостереження в пансіонаті функціонує з 2016 року. Камери відеоспостереження встановлені в коридорах житлових приміщень, в кімнаті для самостійного приготування їжі та по території пансіонату (див. 1 сторінка та 2 сторінка). 

Звіт про зібрані пожертви та їх витрати

Є запитання або потрібна допомога?
Зв’яжіться з нами
en uk
Ваш браузер застарів!

Оновіть свій браузер щоб бачити цей сайт коректно. Оновити мій браузер

×