Я допоможу!

Разом допоможемо у проведенні іпотерапії для тяжкохворих дітей-сиріт із Залучанського дитбудинку!

Потребу закрито
Куратор: -
Пріоритет: Найнеобхідніше
Дата відкритя: 07 Березня 2014р.
Більшість дітей-сиріт — вихованців Залучанського дитячого будинку-інтернату мають діагноз дитячий церебральний параліч (ДЦП). У цих дітей порушена координація рухів, їм дуже важко або й взагалі неможливо ходити без сторонньої допомоги. Один із способів долання цієї тяжкої недугиіпотерапія, тобто лікування за допомогою верхової їзди на конях. Такий метод лікування добрий і тим, що між дитиною та конем виникає тісний позитивний емоційний зв'язок, який не тільки знімає страх перед заняттями, але й суттєво посилює лікувальний ефект.
 
Що було зроблено? Разом ми:
26 квітня 2014 р. передали Залучанському дитбудинку спеціально підготовлену для іпотерапевтичних занять кобилу Глорію, іпотерапевтом було проведено перше лікувальне заняття з іпотерапії.
Протягом травня-серпня 2014 р. близько двох разів на тиждень фаховий іпотерапевт приїздила у Залучанський дитбудинок для проведення іпотерапевтичних занять із групою вихованців.

Однак, у вересні ми втратили можливість надалі оплачувати роботу фахового іпотерапевта (основним чином - її переїзди з м. Коломия до с. Залуччя-Долішнє, а це разом близько 100 кілометрів в обидва напрямки). Працівники дитбудинку так і не спромоглися, незважаючи на наші неодноразові прохання, самостійно почати проведення іпотерапевтичних занять. Більше того, у нас виникли суттєві сумніви щодо утримання кобили Глорії справді у належних умовах. Нам було дуже шкода, що ми зробили більшу частину необхідного - подарували кобилу та показали як проводити заняття, а у дитбудинку не змогли чи, припускаємо, не захотіли продовжувати цю справу.

Через це ми вирішили забрати кобилу Глорію із Залучанського дитячого будинку-інтернату та передати її у добрі руки туди, де вона більш потрібна і де докладуть усіх можливих зусиль щоб вона допомагала хворим дітям - до Вигодського навчального корекційно-реабілітаційного центру.

Акт про передання кобили Глорії (як благодійної допомоги) Залучанському дитбудинку

Акти про повернення кобили Глорії Залучанським дитбудинком та її передання до Вигодського навчального корекційно-реабілітаційного центру
 
Скільки було зібрано пожертв? Дивись ТУТ.
Є запитання або потрібна допомога?
Зв’яжіться з нами
en uk
Ваш браузер застарів!

Оновіть свій браузер щоб бачити цей сайт коректно. Оновити мій браузер

×