Я допоможу!

Кімнати сиріт "радянського" зразка змінили на сучасні

Вже допомогли :-)
Куратор:
Пріоритет:
Дата відкритя: 21 Жовтня 2016р.

«Українська благодійницька мережа» завдяки підтримці та допомозі благодійників, волонтерів та художників закінчили змінювати старі кімнати «радянського» зразка у Залучанському дитячому будинку-інтернаті. Тепер чотири кімнати на 4-й групі дитбудинку та три кімнати на 3-й групі повністю оновлені. 
У кімнатах був повністю зроблений капітальний ремонт. "Радянські" сині стіни тепер стали яскравими та веселими, адже завдяки волонтерам та художникам на них зображені чудові малюнки. Ми повністю змінили старі металеві ліжка на більш пристосовані для неповносправних дітей. Зокрема, використано 50 дерев’яних ліжок, виготовлених за окремим замовленням. Також замінено двері, встановлено рекуператори, які очищують повітря у приміщенні без тепловтрат та протягів. Ми поставили шафи для зберігання дитячих речей, купили коври і тепер діти можуть значно більше часу проводити у ігровій зоні просто всередині кімнати. 

Звіт про зібрані пожертви та їх витрати

Новини по ремонту кімнат можна знайти ТУТ.

ПЕРЕДІСТОРІЯ ПОТРЕБИ

У Залучанському дитбудинку мешкає 123 вихованців – дітей та молодих людей з інвалідністю (переважно важкою). Частина кімнат 3-ї та 4-ї груп дитбудинку не відповідає сучасним вимогам, їх можна назвати кімнатами «радянського» зразка.
Ми почали змінювати кімнати ще у квітні-травні 2016 року, зробивши ремонт у кімнаті №37повністю змінивши не лише її вигляд, але зробивши її більш пристосованою для дітейідремонтовано кімнату, розмальовано стіни, передано спеціальні ліжка, які за рахунок складання вивільняють простір всередині кімнати, встановлено рекуператор повітря та нові двері). Прочитати про це можна ТУТ.


Є запитання або потрібна допомога?
Зв’яжіться з нами
en uk
Ваш браузер застарів!

Оновіть свій браузер щоб бачити цей сайт коректно. Оновити мій браузер

×