Я допоможу!

Підйомник постійнолежачим вихованцям інтернату придбано

Вже допомогли :-)
Куратор:
Пріоритет: Найнеобхідніше
Дата відкритя: 28 Липня 2016р.
ПОТРЕБУ ЗАКРИТО. Підйомник з електроприводом у кімнату №40 Залучанського дитячого будинку-інтернату придбаноЩиро вдячні благодійникам
 
ПЕРЕДІСТОРІЯ ПОТРЕБИ

Просимо допомоги у придбанні підйомника з електроприводом у кімнату № 40 Залучанського дитячого будинку-інтернату. У цій кімнаті знаходяться  постійнолежачі вихованці з тяжкими фізичними вадаминаразі їх за потребиобслуговуючий персонал, а це переважно жінки,  переносить  на руках, або у ковдрахЯкщо  нам вдасться зібрати гроші на підйомник, цей пристрій допоможе підіймати і переміщувати постійнолежачих у середині приміщення з крісла-коляски або ліжкапо кімнаті, у ванну кімнату та інші приміщення.  Також це сприятиме томущо дітей частіше будуть виводити на свіже повітря.

Загалом у Залучанському дитбудинку виховується 130 дітей та молодих людеймайже усі з них є сиротамиБільшість вихованців — постійнолежачіБагато дітей мають дуже важкі фізичні та розумові вади.

Заявок на отримання підйомників (допоміжних засобів підйому) до органів соціального захисту дитбудинок не подавав (див. лист).

ЗВІТ про зібрані пожертви та їх витрати ТУТ.
Новину про теяк використовують підйомник читайте ТУТ

Є запитання або потрібна допомога?
Зв’яжіться з нами
en uk
Ваш браузер застарів!

Оновіть свій браузер щоб бачити цей сайт коректно. Оновити мій браузер

×