Я допоможу!

Робота громадських помічників (фахівців) з вихованцями Залучанського дитбудинку у вихідні дні

Потребу закрито
Куратор:
Пріоритет:
Дата відкритя: 01 Лютого 2015р.

ПОТРЕБУ ЗАКРИТО. Розпочата нова програма "Літні Янголи".

У Залучанському дитбудинку декілька десятків важконеповносправних сиріт, які не можуть самі навіть підвестися, кожної суботи та неділі просто лежать у своїх ліжках. Нікому пересадити їх у візки, відвести на прогулянку чи навіть просто погратися з ними. Робочих рук від держави, тобто штатних працівників, критично не вистачає і не вистачатиме найближчим часом через війну. Особливо бракує кваліфікованих спеціалістів. Тому ми вважаємо, що необхідні громадські помічники — досвідчені фахівці, котрі б щосуботи та щонеділі навідувалися до вихованців дитбудинку.

Залучанський дитячий будинок-інтернатце особливий сиротинець 4-го профілю. Таких закладів на всю Україну є лише чотири. Він є домом для понад ста фізично та розумово неповносправних сиріт, багато з яких є постійно лежачими.

У суботу та неділю в дитбудинку немає працівників, які проводять реабілітаційну роботу з вихованцями – є лише працівники, котрі займаються базовим доглядом. Ми вважаємо, що постійна праця громадських помічників, тобто повний робочий день кожної суботи та неділі (наприклад, з 9 до 18 год) значно покращить життя вихованців Залучанського дитбудинку.

Ми прагнемо, щоб до вихованців Залучанського дитбудинку щосуботи та щонеділі приїздила група громадських помічників — людей, котрі є фахівцями по роботі з дітьми (наприклад, психолог, реабілітолог та соціальний педагог). Найближчий обласний центр, в якому можна знайти потрібних досвідчених спеціалістів, Чернівці, розташований за 50 кілометрів від дитбудинку. Знайти фахівців-волонтерів, які б могли їздити у вихідні дні в дитбудинок та проводити там по 8 годин на день, доволі важко, тому ми сподіваємося на допомогу, яка дозволить нам залучити громадських помічників на оплачуваних умовах.

Завдяки роботі громадських помічників, у вихідні дні важконеповносправні сироти зможуть проводити час не лише в ліжках. Ми почнемо втілювати цю ініціативу як тільки матимемо достатньо коштів для оплати праці таких фахівців – сподіваємося на Вашу допомогу.

Фінансовий звіт: пожертви та витрати

Є запитання або потрібна допомога?
Зв’яжіться з нами
en uk
Ваш браузер застарів!

Оновіть свій браузер щоб бачити цей сайт коректно. Оновити мій браузер

×