Я допоможу!

Сироти з неповносправністю мріють про теплу та сучасну творчу майстерню!

Потребу закрито
Куратор: Роман Болейчук / Roman Boleichuk, тел. (063) 931-51-72
Пріоритет: Необхідне
Дата відкритя: 14 Березня 2014р.

Вихованці Роздільського дитячого будинку-інтернатурозумово та фізично неповносправні діти-сироти. Для них кожен новий деньце випробування: ті самі люди, ті самі стіни, вихователі... Хлопці, котрі мешкають у Роздільському дитбудинку, хочуть працювати і розвиватись, займаючись творчістю, незалежно від пори року!

Один із педагогів дитбудинку розповідає: «Маємо приміщення, але не маємо належних умов для роботи взимку. Вікна там старенькі, час бере своє. Двері "самопал" - не найгірший, пригадується в мене колись такі в стодолі стояли. Потреба в "столярці" гостра, оскільки ті шпареги поролоном не заткнеш. Шукаємо кошти для закупівлі нормальних метало-пластикових конструкцій, які б служили. Також хочеться зробити косметичний ремонт. Одним словом, потрібна Ваша допомога. Хто вікном, хто мішком з шпаклівкою, хто грошима. Хлопці вам подякують».

Приміщення, в якому педагоги проводять заняття з вихованцями, потребує ремонту! Двері та вікна у майстерні вже замінили, також поставили водозливи. Проте актуальною є проблема з підлогою, основа прогнила, в багатьох місцях просідає, потрібно її міняти, а також треба зробити ремонт стін, які вже зовсім потріскали. У планах - утеплення майстерні. Слід наголосити, що розвиваюча терапія є життєво необхідною у соціальних дитбудинках для неповносправних сиріт.





Наша метаздійснити мрію дітей про теплу, затишну, креативну та сучасну творчу майстерню! Разом з вами ми змогли виконати прохання про допомогу, про яку просив дитбудинок (див. лист) і зробили майстерню кращою та затишнішою, але ми можемо зробити більше й оплатити повноцінний ремонт.

Також дітям потрібні:

- бісер;
- нитки для вишивання;
- нитки для ткання;
- кольоровий картон;
- пазли (бажано більших розмірів);
- розмальовки та кольорові олівці;
- м'ячі футбольні;
- м'ячі ігрові (неважкі, можна менших розмірів, типу волейбольних або гандбольних за розміром);
- ракетки для бадмінтону або ракетки-тарілки з м'ячиками на шнурках;
- самокати (можна користовані);
- тарілки "фрісбі";
- альбоми або папір А4;
- пластилін (новішого зразка, якісний).


Ось такий дріб'язок допоможе дітям зайнятися чимось цікавим та розвиваючим, адже пріоритетними є ті потреби, які сприяють розвитку вихованців інтернату.

ЗВІТ про зібрані пожертви та їх витрати ТУТ.

Як допомогти:

1. Зробити пожертву онлайн за допомогою банківської картки Visa або MasterCard:

2. Зробити пожертву на нашу картку ПриватБанку 5169 3324 0324 9991. У коментарі (призначенні)платежу обов'язково просимо зазначити: "Благодійна допомога на потребу №10-14".

3. Зробити пожертву через будь-який термінал ПриватБанку. Для цього потрібно:

- прийти до найближчого терміналу ПриватБанку, адресу якого можна знайти на сайті банку. Термінали розташовані не лише у відділеннях ПриватБанку, але й у магазинах та інших громадських місцях, доступних також у вихідні дні.

- знайти через термінал нашу благодійну організацію як одержувача за ідентифікаційним кодом 36498142. Для цього потрібно обрати пункт меню “Інші платежі”, далі пункт “...пошук за назвою чи реквізитами...”, після чого знайти нас, ввівши в полі “ОКПО” код 36498142 (в результатах пошуку повинно відобразити “Українська благодійницька мережа, БО”). В призначенні платежу, яке потрібно змінити самостійно, необхідно вказати номер цієї потреби №10-14.

4. Зробити пожертву в будь-якому банку на території України за наступними реквізитами:

- одержувач: БО „Українська благодійницька мережа”;

- ідентифікаційний код (ЄДРПОУ): 36498142;

- банк одержувача: ІФФ ПАТ „ПриватБанк”;

- код банку (МФО) 336677;

- рахунок №26001060399676;

- призначення платежу: благодійна допомога на потребу №10-14.

5. Зробити пожертву з-за кордону:

на PayPal (у коментарі (призначенні) платежу обов'язково потрібно зазначити: (Donation, Rozdil Orphanage, need 10-14): donation@ubm.org.ua

- на рахунки для міжнародних банківських переказів SWIFT коментарі (призначенні) платежу обов'язково потрібно зазначити: Donation, Rozdil Orphanage, need 10-14):

IBAN UA763366770000026004057000339 (для пожертв у доларах США);

IBAN UA033366770000026008057001323 (для пожертв у євро).

Є запитання або потрібна допомога?
Зв’яжіться з нами
en uk
Ваш браузер застарів!

Оновіть свій браузер щоб бачити цей сайт коректно. Оновити мій браузер

×