Я допоможу!

ЗІБРАНО! Пожертви на… ЇЖУ та існування на початку 2022 року!

Вже допомогли :-)
Куратор:
Пріоритет: Найнеобхідніше
Дата відкритя: 29 Листопада 2021р.

Цього року на період січень-квітень ми не отримали ЖОДНОЇ копійки бюджетних коштів на фінансування Оселі . Звернення з позовом до суду не дало результату. Очікуємо, що така ж проблема повториться і у січні-квітні 2022 року.

Для того, щоб Оселя могла існувати протягом цього періоду, ми вимушені залучати благодійні кошти для фінансування найважливіших потреб Оселі на цих 4 місяці, а саме:
- 126880 грн. – на виплату заробітної плати (у мінімальному розмірі – 6500 грн./місяць) 4-м асистентам Оселі та нарахування єдиного соціального внеску (22%) на заробітну плату;
- 24000 грн. - на закупівлю продуктів харчування для мешканців Оселі;
- 32000 грн. – на оплату електроенергії в Оселі.
Всього нам необхідно залучити: 182000 грн.

Періодичні пожертви, які надходять від волонтерів-опікунів Оселі, будуть надалі спрямовуватися на фінансування інших потреб (виплату надбавок асистентам, доплату старшому асистенту, оплату бухгалтерських та юридичних послуг, обслуговування та спостереження системи пожежної сигналізації, телекомунікаційні та кур’єрські послуги тощо).

Якщо нам не вдасться залучити необхідну суму (182000 грн.) – будемо фінансувати першочергові потреби Оселі за рахунок пожертв волонтерів-опікунів.

У разі, якщо все ж вдасться отримати бюджетне фінансування Оселі на період січня-квітня 2022 року, зібрані за цією потребою пожертви будуть спрямовані на потребу розширення Оселі.

Звіт про зібрані пожертви та їх витрати тут.

 
Останнє оновлення: 18.01.2022


Є запитання або потрібна допомога?
Зв’яжіться з нами
en uk
Ваш браузер застарів!

Оновіть свій браузер щоб бачити цей сайт коректно. Оновити мій браузер

×