Я допоможу!

Підписка на періодичні пожертви для «Оселі Віри, Надії, Любові»

Будинок підтриманого проживання “Оселя Віри, Надії, Любові” – нова домівка Уляни Белей, Любові Оробець, Ігоря Човпила та Яни Хазанюк – чотирьох молодих людей, старших сиріт з інвалідністю, які раніше перебували у соціальних інтернатах, а зараз мешкають у невеликому містечку Обертин на Івано-Франківщині. Це перший в Україні будинок підтриманого проживання, фінансування якого здійснюється за механізмом соціального замовлення. Детальніше про Оселю тут.
 
Однак, через проблеми бюджетного недофінансування Оселі, правову колізію, яка досі невирішена та через яку існує ризик неможливості одержання бюджетного фінансування у 2021 році, ми формуємо групу волонтерів-опікунів Оселі.

Пожертви волонтерів-опікунів спрямовуватимуться на:
- потреби розвитку «Оселі Віри, Надії, Любові» - у разі наявності бюджетного фінансування;
- першочергові потреби (придбання продуктів харчування, оплата праці асистентів, комунальних послуг), пов’язані із життєдіяльністю «Оселі Віри, Надії, Любові» - у разі відсутності бюджетного фінансування.
 
Підписатися на періодичні пожертви через платіжну систему LiqPay можна через цю форму:
 
Пожертвувати

Питання та відповіді:
 
Волонтер-опікун, хто він?
Волонтер-опікун – людина, яка постійною допомогою долучається до підтримання життя в «Оселі Віри, Надії, Любові». У цьому випадку – волонтер-опікун створює підписку на періодичні пожертви (один раз на місяць) на допомогу Оселі.
 
Група волонтерів-опікунів, що це?
Група волонтерів-опікунів – у цьому випадку це група людей, які підписалися на періодичні пожертви для допомоги «Оселі Віри, Надії, Любові», яка також є частиною волонтерської групи «Жити вдома, а не в інтернаті»
 
Періодична підписка на пожертви, що це?
Періодична підписка на пожертви – це створена за допомогою форми, наведеної вище, підписка на періодичний (щомісячний) платіж у системі LiqPay.
 
Чи потрібно щось робити після створення підписки для продовження періодичних пожертв?
Ні. Після створення підписки платіжна система автоматично щомісячно списуватиме з Вашої банківської картки (за наявності на ній коштів) обрану Вами суму пожертви, будь-яких додаткових дій не потрібно вчиняти.
 
Останнє оновлення: 14.08.2020

Є запитання або потрібна допомога?
Зв’яжіться з нами
en uk
Ваш браузер застарів!

Оновіть свій браузер щоб бачити цей сайт коректно. Оновити мій браузер

×