Я допоможу!

Підписка на періодичні пожертви для «Оселі Віри, Надії, Любові», група 1, ініціатор Василь Футерко

Будинок підтриманого проживання “Оселя Віри, Надії, Любові” – нова домівка Уляни Белей, Любові Оробець, Ігоря Човпила та Яни Хазанюк – чотирьох молодих людей, старших сиріт з інвалідністю, які раніше перебували у соціальних інтернатах, а зараз мешкають у невеликому містечку Обертин на Івано-Франківщині. Це перший в Україні будинок підтриманого проживання, фінансування якого здійснюється за механізмом соціального замовлення. Детальніше про Оселю тут.
 
Підписатися на періодичні пожертви через платіжну систему LiqPay можна через цю форму (у полі для імені можна зазначати ім'я без прізвища або псевдонім - воно/він буде відображатися у нашій системі публічної звітності):
 
 
 


Питання та відповіді:

Волонтер-опікун, хто він?
Волонтер-опікун – людина, яка постійною допомогою долучається до підтримання життя в «Оселі Віри, Надії, Любові». У цьому випадку – волонтер-опікун створює підписку на періодичні пожертви (один раз на місяць) на допомогу Оселі.

Волонтер-ініціатор групи, хто він?
Волонтер-ініціатор групи – людина, яка виявила ініціативу запрошувати інших ставати волонтерами-опікунами Оселі, а також підтримувати з ними зв’язок.

Група волонтерів-опікунів, що це?
Група волонтерів-опікунів – у цьому випадку це група людей, які підписалися на періодичні пожертви для допомоги «Оселі Віри, Надії, Любові». Згодом ми формуватимемо неформальний рейтинг таких груп.

Періодична підписка на пожертви, що це?
Періодична підписка на пожертви – це створена за допомогою форми, наведеної вище, підписка на періодичний (щомісячний) платіж у системі LiqPay.

Чи потрібно щось робити після створення підписки для продовження періодичних пожертв?
Ні. Після створення підписки платіжна система автоматично щомісячно списуватиме з Вашої банківської картки (за наявності на ній коштів) обрану Вами суму пожертви, будь-яких додаткових дій не потрібно вчиняти.


Чи можна скасувати здійснення періодичних пожертв і як це зробити?
Так, для скасування підписки на періодичні пожертви потрібно авторизуватися на сайті платіжної системи LiqPay, зайти в меню "Підписки", обрати потрібну підписку та натиснути "Відмінити".

Останнє оновлення: 21.10.2020

Є запитання або потрібна допомога?
Зв’яжіться з нами
en uk
Ваш браузер застарів!

Оновіть свій браузер щоб бачити цей сайт коректно. Оновити мій браузер

×