Я допоможу!

Звіт для волонтерів-опікунів за серпень-жовтень 2021 р.

Дякуємо усім волонтерам-опікунам за допомогу, завдяки якій мешканці «Оселі Віри, Надії, Любові» продовжують звичне життя, маючи комфортну домівку, необхідний догляд, харчування та інші блага!
 
Звіт про отримання та використання коштів від волонтерів-опікунів за серпень-жовтень 2021 р.: формат PDF, формат XLSX (Microsoft Excel).
 
Детальна інформація про отримані пожертви та здійснені витрати публікується у нашій системі звітності:
http://report.ubm.org.ua/ua/donations
Усі надходження пожертв від волонтерів-опікунів та основні витрати на підтримання життєдіяльності Оселі відображені, зокрема, у субрахунку системи публічної звітності «Найнеобхідніше для Оселі»:
http://report.ubm.org.ua/ua/accounts/96
 
Бюджетних коштів за січень-квітень 2021 р. немає. Невідомо чи вони будуть. Перший раунд судового процесу ми програли, подали апеляцію, на яку не покладаємо особливих сподівань. Готові йти далі – до Верховного Суду, потім до Європейського суду з прав людини.
 
Ви можете скористатися онлайн-сервісом (доступний тут), який дозволяє волонтерам-опікунам отримувати на електронну пошту автоматичний лист з їхнім персональним ідентифікатором (формату: ##v…-…) та інформацію про успішні чи невдалі спроби здійснення періодичних пожертв.
 
Якщо ви отримали повідомлення про невдалу спробу здійснення періодичної пожертви – просимо повідомити нас про це. Найчастіше причиною невдалої спроби платіжної операції є недостатній залишок коштів на картковому рахунку. Якщо Вам потрібна допомога у налагодженні періодичних пожертв – повідомте нас у будь-який із цих способів:
- електронною поштою на адресу ubm@ubm.org.ua
- повідомленням на нашу офіційну сторінку у Facebook https://www.facebook.com/ubm.org.ua/.
 
Примітки:
1. До пожертв волонтерів-опікунів та прирівняних до них зараховані усі пожертви, які:
- надійшли через підписку на періодичні пожертви, здійснену у платіжній системі LiqPay;
- надійшли на рахунок організації з призначенням «На підтримання життєдіяльності Оселі» (чи подібним) та/або з ідентифікатором #101# у призначенні платежу;
- надійшли на рахунок організації без зазначення цільового спрямування.
Пожертви, у призначенні платежів яких вказане цільове спрямування (назва та/або номер потреби), зараховуються на відповідні потреби.

Є запитання або потрібна допомога?
Зв’яжіться з нами
en uk
Ваш браузер застарів!

Оновіть свій браузер щоб бачити цей сайт коректно. Оновити мій браузер

×