Я допоможу!

Звіт для волонтерів-опікунів за листопад 2020 р.

Дякуємо усім волонтерам-опікунам за допомогу, завдяки якій мешканці «Оселі Віри, Надії, Любові» продовжують звичне життя в будиночку, маючи комфортну домівку, необхідний догляд, харчування та інші блага!
 
1. Всього надійшло пожертв від волонтер-опікунів за листопад 2020 р.: 27711,08 грн. В тому числі надійшло пожертв від:
- волонтерів-опікунів через підписки у системі LiqPay: 22414,56 грн.
- корпоративних опікунів: 2500,00 грн.;
- 18-ти благодійників (прирівняних до волонтерів-опікунів): 2796,52 грн.
Всього у листопаді 2020 р. активними були підписки 272-х волонтерів-опікунів. За 231-ю підпискою – здійснені пожертви, за 41-ю – відбулися невдачі. Корпоративних опікунів: 2.
За рахунок коштів волонтерів-опікунів за листопад 2020 р. здійснено витрати на:
- преміальну доплату (на понад мінімальну заробітну плату) чотирьом асистентам Оселі: 12398,47 грн.;
- сплату єдиного соціального внеску (ЄСВ), нарахованого на зазначену доплату: 2727,66 грн.;
- виплату надбавки старшому асистенту Оселі: 2000 грн.;
- сплату ЄСВ, нарахованого на зазначену надбавку: 440 грн.;
- оплату електричної енергії за листопад: 4038 грн.;
- відшкодування транспортних витрат асистентів, які доїжджають на роботу: 620 грн.;
- оплата послуг бухгалтера: 2720,00 грн.;
- оренду плату за земельну ділянку: 2522,09 грн.;
- судовий збір: 2144,90 грн.;
- послуги зв’язку: 300,00 грн.;
- телекомунікаційні послуги: 248,00 грн.;
- поштові послуги: 95,56 грн.
Всього (операційні витрати на Оселю за рахунок благодійних коштів): 30254,68 грн.
Витрати із раніше зарезервованих коштів: 2543,60 грн.
2. Нараховані витрати за рахунок бюджетних коштів (соціального замовлення) за листопад 2020 р.:
- на заробітну плату (основна частина) 4-х асистентів Оселі: 18892,00 грн.;
- на сплату ЄСВ, нарахованого на основну частину заробітної плати асистентів: 4156,24 грн.;
- на продукти харчування для мешканців Оселі: 7047,53 грн.;
- на оплату бухгалтерських послуг: 2600,00 грн.
Всього (операційні витрати на Оселю за рахунок бюджетних коштів): 32695,77 грн.
Додатково до листопадового акту наданих послуг за рахунок бюджетних коштів включено (в сумі 19950 грн., що накопичена в результаті економії бюджетних коштів на закупівлю продуктів харчування, значну частину яких ми отримали як благодійну допомогу) відшкодування витрат на оплату електроенергії за попередні періоди (січень-серпень 2020 р.) та усю суму передбаченого початкового бюджетного фінансування на ці витрати (8000 грн.), всього 27950,00 грн. (остаточне коригування розподілу благодійних та бюджетних коштів на зазначену витрату буде здійснене за підсумками року).
3. Валові операційні витрати на Оселю за листопад 2020 р.: 62950,45 грн. (благодійних коштів 48%, бюджетних коштів 52%).
 
Детальна інформація про отримані пожертви та здійснені витрати публікується у нашій системі звітності: http://report.ubm.org.ua/ua/donations
 
4 грудня нам врешті виплатили заборгованість за бюджетним фінансуванням за січень-квітень у сумі 118 тис.грн. На боротьбу за ці кошти пішло чимало зусиль, зокрема нами були ініційовано 2 судові справи. Дякуємо усім, хто підтримував у цьому! Однак, термін договору на бюджетне фінансування Оселі закінчується 31 грудня, якою буде ситуація з таким фінансування та які труднощі нас чекають у наступному році – невідомо, але ми готові продовжувати боротьбу.
26 листопада ми отримали велику пожертву на розширення Оселі – 200 тис.грн. від Тетяни та її сім’ї. Це дає нам змогу вже з весни наступного року почати роботи з розширення Оселі – спорудження прибудови (площею приблизно 70 метрів квадратних), завдяки якій Оселя зможе прийняти ще 4-х людей з інвалідністю, котрі зараз перебувають в інтернатах!
Також з цього тижня почали обговорення з нашими колегами початкової версії законопроекту, метою якого є запровадження механізму фінансування надання соціальних послуг за принципом «гроші ходять за людиною». Ця ініціатива може відкрити можливості для створення сотень чи навіть тисяч таких будиночків як Оселя, в яких відшукають нові домівки люди з інвалідністю, котрі сьогодні скоріше існують, а не живуть у «радянських» інтернатах. Ключова ідея принципу «гроші ходять за людиною» в тому, що фінансується не заклад, а надання послуги конкретній людині, яка може вільно обирати (переобирати) надавача соціальних послуг, а також створюються рівні можливості для надавачів послуг державного, комунального та недержавного секторів. Запрошуємо волонтерів-опікунів також долучатися до обговорення та форсування цієї важливої ініціативи.
 
Ви можете скористатися онлайн-сервісом (доступний тут), який дозволяє волонтерам-опікунам отримувати на електронну пошту автоматичний лист з їхнім персональним ідентифікатором (формату: ##v…-…) та інформацію про успішні чи невдалі спроби здійснення періодичних пожертв.
 
Якщо ви отримали повідомлення про невдалу спробу здійснення періодичної пожертви – просимо повідомити нас про це. Найчастіше причиною невдалої спроби платіжної операції є недостатній залишок коштів на картковому рахунку. Якщо Вам потрібна допомога у налагодженні періодичних пожертв – повідомте нас у будь-який із цих способів:
- телефоном за номером (0342) 502-510 – потрібно залишити повідомлення на автовідповідачі (не користуватися голосовим меню та дочекатися звукового сигналу);
- електронною поштою на адресу ubm@ubm.org.ua
- повідомленням на нашу офіційну сторінку у Facebook https://www.facebook.com/ubm.org.ua/.
 
Примітки:
1. До пожертв волонтерів-опікунів та прирівняних до них зараховані усі пожертви, які:
- надійшли через підписку на періодичні пожертви, здійснену у платіжній системі LiqPay;
- надійшли на рахунок організації з призначенням «На підтримання життєдіяльності Оселі» (чи подібним) та/або з ідентифікатором #101# у призначенні платежу;
- надійшли на рахунок організації без зазначення цільового спрямування.
Пожертви, у призначенні платежів яких вказане цільове спрямування (назва та/або номер потреби), зараховуються на відповідні потреби.

Останні зміни: 10.12.2020

Є запитання або потрібна допомога?
Зв’яжіться з нами
en uk
Ваш браузер застарів!

Оновіть свій браузер щоб бачити цей сайт коректно. Оновити мій браузер

×