Я допоможу!

Підтримання тепла в Оселі (оплата за електроенергію)! Допоможеш?

Актуально! Допоможеш?
Куратор: Василь Футерко, https://www.facebook.com/vasyl.futerko
Пріоритет: Найнеобхідніше
Дата відкритя: 18 Березня 2020р.
Уляна Белей, Любов Оробець, Ігор Човпило та Яна Хазанюк — четверо молодих людей, старших сиріт з інвалідністю, які раніше перебували у соціальних інтернатах, а зараз мешкають у будинку підтриманого проживання “Оселя Віри, Надії, Любові” у невеликому містечку Обертин на Івано-Франківщині. Це перший в Україні будинок підтриманого проживання, фінансування якого здійснюється за механізмом соціального замовлення. Детальніше про Оселю тут.
 
В Оселі встановлено електричне опалення (електричних котел Bosch потужністю 12 кВт), електричний бойлер Bosch, помітним «споживачем» електрики є також індукційна плита. До цього додаються усе інше будинкове оснащення. Це зумовлює значні витрати на електроенергію.
 
Пожертви, які збираються в межах цієї потреби, будуть спрямовуватися на оплату тієї частини витрат на електроенергію в Оселі, які не будуть покриватися субсидією.

Довідково:
Юридичним споживачем за договором про постачання електричної енергії наразі є мешканка Оселі Любов Оробець (тобто фізична особа, а не благодійна організація як юридична особа), що дозволяє користуватися побутовим тарифом (окремий тариф на електричне опалення). Також нами було подано документи для отримання комунальної субсидії, однак її призначений розмір є менший, аніж очікуваний, оскільки органом соціального захисту була врахована не вся плаща будинку, а лише її менша частина. Ми оскаржуємо рішення про призначення субсидії, зокрема наполягаємо на проведенні перерахунку. Використання механізму субсидії у будинку підтриманого проживання є суттєвою перевагою у порівнянні з інтернатами, оскільки у першому випадку (за умови правильного призначення субсидії) бюджетні та благодійні кошти не використовуються для оплати комунальних послуг, тоді як у другому – інтернати (попри те, що у ньому проживають повноправні громадяни) не використовують (і не можуть використати) субсидій і сплачують за енергоносії за відповідними тарифами, що суттєво вищі за тарифи для громадян (фізичних осіб).

У разі, якщо за підсумками розгляду нашого звернення щодо перерахунку субсидії буде здійснено донарахування субсидії, усі невикористані кошти (тобто у разі позитивного (а не від’ємного) балансу рахунку цієї потреби) будуть спрямовані на потребу навчання мешканців Оселі.

У майбутньому ми плануємо перейти на таку модель розрахунків за електричну енергію в Оселі:
- 15% витрат – особисті кошти мешканців (тобто в обсязі в якому б орієнтовно мала б сплачувати звичайна сім’я і який зараз є обов’язковим для одержувачів субсидій);
- решта 85% витрат – субсидія;
- 0% витрат з благодійних коштів.
 
Звіт про зібрані пожертви та їх витрати тут.

Способи для пожертв на цю потребу*:

1. На нашу (корпоративну) картку ПриватБанку № 5169 3324 0543 6935. У коментарі (призначенні) платежу обов'язково просимо зазначити: "Благодійна допомога #110# (на підтримання тепла в  Оселі)". Зверніть увагу! Номер потреби #110# необхідно зазначати точно так само (без пробілів). Ця картка є корпоративною (не приватною), усі операції з нею (отримання та використання коштів) здійснюються через поточний рахунок IBAN UA94 336677 00000 26001060399676, який відкритий на БО "БФ "Українська благодійницька мережа".

2. Через платіжну систему ПриватБанку LiqPay:
  
3. Зробити пожертву через будь який термінал ПриватБанку. Для цього потрібно:
- прийти до найближчого терміналу ПриватБанку, адресу якого можна знайти на сайті банку. Термінали розташовані не лише у відділеннях ПриватБанку, але й у магазинах та інших громадських місцях, доступних також у вихідні;
- знайти через термінал нашу благодійну організацію як одержувача за ідентифікаційним кодом 36498142. Для цього потрібно обрати пункт меню «Інші платежі», далі пункт «… пошук за назвою чи реквізитами…», після чого знайти нас, ввівши в полі «ЄДРПОУ (ОКПО)» код 36498142 (в результатах пошуку повинно відобразити «Українська благодійницька мережа, БО»). В призначенні платежу потрібно самостійно вписати «Благодійна допомога 
#110# (на підтримання тепла в  Оселі)».

4. Через будь-який український банк за наступними реквізитами:
- одержувач: БО "БФ "Українська благодійницька мережа", ідентифікаційний код (ЄДРПОУ) 36498142;
- рахунок: IBAN UA94 336677 00000 26001060399676;
- банк одержувача: ІФФ ПАТ "ПриватБанк", код банку (МФО) 336677;
- призначення платежу: "Благодійна допомога 
#110# (на підтримання тепла в  Оселі)".
Зверніть увагу! Номер потреби #110# необхідно зазначати точно так само (без пробілів).

5. Зробити пожертву з-за кордону:
- на рахунки для міжнародних банківських переказів SWIFT (у коментарі (призначенні платежу) обов'язково потрібно зазначити: donation, need #110#):
- IBAN UA763366770000026004057000339 (для пожертв у доларах США);
- IBAN UA033366770000026008057001323 (для пожертв у євро).

Останнє оновлення: 28.07.2020
 
Є запитання або потрібна допомога?
Зв’яжіться з нами
en uk
Ваш браузер застарів!

Оновіть свій браузер щоб бачити цей сайт коректно. Оновити мій браузер

×