Я допоможу!

Новий дім для сиріт інвалідністю? Це реально! Долучися до чергового етапу!

Допомога на стадії передання
Куратор: Василь Футерко / Vasyl Futerko, (067) 340-53-63, (050) 344-57-78
Пріоритет: Найнеобхідніше
Дата відкритя: 01 Жовтня 2018р.
"Оселя Віри, Надії та Любові" - майбутній будиночок підтриманого проживання для сиріт з інвалідністю - Уляни, Любові, Василя та Ігоря, які зараз є вихованцями соціальних інтернатів. Подібні будиночки є новизною для України, але звичними для розвинутих держав, які давно відмовилися від інтернатних закладів (подібних до тих, які наша держава успадкувала від СРСР). Детальніше про Оселю тут.
 
Зараз необхідно облаштувати в Оселі каналізацію. Ми не хочемо вдаватися до застарілих рішень, які є екологічно небезпечними, тому плануємо встановити в будинку сучасну систему автономної каналізації (АСК). Зараз зупинилися на АСК українського виробництва - ZELENA SKELIA®.
 
Необхідна сума зібрана, розпочали підготовку до виконання робіт!
 
Способи допомоги:
- допомогти у виконанні робіт із встановлення АСК;

Наступні великі етапи на шляху створення Оселі (для їх здійснення будуть відкриті та оголошені окремі потреби): утеплення будинку; облаштування прибудинкової території; меблювання, встановлення сантехнічного обладнання, побутового інвентарю, елементів декору (останній етап).
Залишок коштів (за наявності такого), зібраних на встановлення системи автономної каналізації, буде використаний на інші потреби Оселі!
 
Є запитання або потрібна допомога?
Зв’яжіться з нами
en uk
Ваш браузер застарів!

Оновіть свій браузер щоб бачити цей сайт коректно. Оновити мій браузер

×