Я допоможу!

ЗРОБЛЕНО! Збереження тепла у домівці сиріт з інвалідністю (1-й етап)

Вже допомогли :-)
Куратор: Василь Футерко, https://www.facebook.com/vasyl.futerko
Пріоритет: Необхідне
Дата відкритя: 31 Жовтня 2019р.
20.11.2019 оплатили енергетикам 13307 грн. за збільшення потужності приєднання будинку Оселі до електромережі з 16 до 20 кВт.

Новина на Facebook

Історія потреби (архівний текст):


Уляна Белей, Любов Оробець, Ігор Човпило та Яна Хазанюк — четверо молодих людей, старших сиріт з інвалідністю, які раніше перебували у соціальних інтернатах, а зараз мешкають у будинку підтриманого проживання “Оселя Віри, Надії, Любові” у невеликому містечку Обертин на Івано-Франківщині. Це перший в Україні будинок підтриманого проживання, фінансування якого здійснюється за механізмом соціального замовлення. Детальніше про Оселю тут.
 
В будинку Оселі встановлено електричне опалення (електричний котел Bosch потужністю 12 кВт, подарований компанією Bosch). У перспективі (на розширення) та для страхування ризику перепадів електропостачання плануємо також встановити газовий котел Vaillant, подарований компанією-виробником (2-й етап).

Будинок має нове приєднання до електромережі, потужність 16 кВт. Однак, зважаючи на потужність котла, а також наявність у будинку інших приладів із значним споживання електроенергії (індукційної плита, електричного бойлер для підігріву води, пральної машини тощо), для уникнення перевантаження нам необхідно було збільшити потужність ще на 4 кВт.
Є запитання або потрібна допомога?
Зв’яжіться з нами
en uk
Ваш браузер застарів!

Оновіть свій браузер щоб бачити цей сайт коректно. Оновити мій браузер

×